Cool T-shirt från Circle of Trust


Vi har även fått in världens skönaste t-shirts från Circle of Trust, ett av mina favoritmärken, gillar märket främst på grund annorlunda design och underbar passform. Jeans från Circle of Trust har en fantastisk stretch och tröjor och skjortor som är designade för oss tjejer!

Varumärket Circle of Trust vill medverka till att klädindustrin är dedikerad till att medverka till en rättvis handel och som i förta hand handlar om arbetsvillkor. Circle of Trust tar heller inte ut något extra för att vara just ett varumärke som värnar om rättvis handel utan ser det som en självklarhet.

Denna T-shirt har lös passform och passar den som vill se lite cool och relaxad ut! Vi har den i två färger, grönt och rosa/röd! Själv älskar jag färgen grönt till jeans då jag älskar den kombinationen. Här hitar ni Circle of Trust

DSC02691 DSC02696 DSC02698 DSC02701 DSC02703  DSC02711

Gillar att byta stil! En dag til en annan!

I dag är en ny dag så det gäller att göra det bästa av den! 🙂

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.