Äntligen min nya bok!


Detta är ett samarbete med Bokus

Jag beställde för cirka en vecka sedan en ny bok, nämligen ”Små Stunder” av Systrarna von Sydow. Älskar deras böcker av flera anledningar. Främst deras recept men också för att de alltid har så trevliga bilder och härliga kompositioner!

Vill verkligen rekommendera denna. De andra böckerna som de gett ut är redan slutsålda så det gäller att hålla sig framme i tid! Ni hittar deras bok HÄR

I kväll hoppas jag att jag hinner pröva något av recepten ur min nya fina bok som naturligtvis kommer att få en fin plats i min kokboks-hylla i köket. Jag lovar att berätta och visa vad jag bakat när jag kommit så långt!

Detta är ett samarbete med Bokus

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.