Mina underbara midsommar-vovvar!


Hur underbart är det inte med två små vovvar som hela tiden vill ha uppmärksamhet och vill vara med på allt man gör. Dom lägger aldrig någon värdering i vad vi gör bara vi är ihop så är dom så himla glada och nöjda. Det är vad jag kallar kärlek!

Här min söta lille Fonzen med sin midsommarkrans! Han går med på allt! Han är alltid så gullig!

I går på midsommar var så klart inget undantag och dom är alltid en del i allt jag gör. I går så gjorde jag blomsterkransar till dom och självklart behöver dom inte ha dom på sig hela dagen utan det är mer eller mindre för att ta gulliga foton, och det är dom självklart med på!

Lille Boss var också villig att ha midsommarkrans! Så himla söt!

Den sötaste bilden måste vara denna på dom båda, när som alltid, båda vill vara med! Ni ser väl kexbenet i bild!

Omöjligt att beskriva i ord hur mycket jag älskar dom här två! Dom är verkligen mina gullegrissar! Så himla mysiga och gulliga på alla sätt!

Dom älskar helt enkelt allt man gör. Skall vi öppna eller stänga orangeriet skall dom med. Säger man till dom att gå ut i trädgården så springer dom dit. Förutom om det regnat för då vill dom inte gå i gräset! Säger man att ”skall vi gå och lägga oss” så flyger dom till dörren för då vet dom att dom skall ut och kissa först och sedan får dom sova i sängen! Om jag bakar så skall dom ligga vid spisen. Alltså dom här två är mina änglar!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

This website uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.