Dom här två…


Jag älskar dom över allt annat. Dom är som Piff och Puff…

IMG_2748

Dom skall vara på samma ställe och den lille vill inte ens gå ut utan sin kompis Popcorn! 🙂 Så söta så att man bara dör! Dock får lille Fonzen inte röra Popcorns mat och har har stor respekt för sin storebror, men Popcorn bara skrämmer honom lite i bland! Däremellan är dom omöjliga att skilja åt.

Det är så himla mysigt för man kan dessutom lära dom saker var för sig och den andre vovven sitter snällt bredvid och tittar snällt på för han vet att det snart bli hans tur!! Det har jag inte varit med om innan. När jag hade fyra Cavalierer så var det ibland svårt för de andra blev så ivriga. Här är det supercoolt. Dom sitter bredvid varandra och tittar snällt på när man försöker lära den andra någonting. Helt fantastiskt.

Popcorn är så duktigt och han tittar alltid mig i ögonen för han vet att det är tricket för att få godis. Den lille Fonzen har stirrar mig i ögonen, SÅ HIMLA SÖT så man kan dö. Jag måste försöka få en bild på det. För man bara smälter!!!!

På bilden ovan har vi klätt in den vita soffan i en Designers Guild pläd för att dom också skall kunna vara i soffan för i mitt hem får dom vara precis överallt för dom är en del av vår familj. Helt fullvärdiga familjemedlemmar!

 

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.