Detta inlägg innehåller reklamlänkar i samarbete med prettyhome.se
Jag kan bara inte låta bli att visa dessa godingar! Jag är av den åsikten att man aldrig kan ha för många kuddar. Kuddar utgör det mest ultimata sättet att dekorera hemmet på, enligt mig! I kommande kollektion kommer de här helt underbara kuddarna som ni nu kan hitta i min webshop. Om ni väljer 2-pack så får ni dessutom rabatt på dom som dras automatiskt när ni väljer just 2-pack.
Kuddarna har ett underbart mönster och finns i 4 färger som du kan se här nedan och ni hittar dom här www.prettyhome.se
Dessa färger är heta i höst både när det kommer till kläder och inredning, off-white som alltid är rätt, en härlig guldgul, och blågrön och sedan kommer djupa röda toner igen!
Visst är dom helt underbara! Som sagt ni hittar dom HÄR om ni vill titta lite mer och glöm inte att 2-pack ger er rabatt med automatik då väljer ni bara 2-pack i webshoppen!



