Här kommer lite fina kombinationer på kuddar i olika färgskalor. Nu är det inte alltid man har så ”rena färgskalor” men här får ni i alla fall en idé om mönster och storlekar att kombinera som blir fint!
Har även lagt med en pläd och här nere valde jag en randig för att kombinationen av mönster blir väldigt bra om man bryter av mönster, men om man är lite modigare kan man även välja den helt underbart mönstrade med blommor som ni sedan ser nedanför. Allt hittar ni så klart HÄR.
Om vi istället väljer rosa så kan det se ut så här. Fint att ha kuddar i olika storlekar och mönster. Seden är det så klart fint att ha flera av varje sort och hos oss kan du välja att köpa 2-pack till ett bättre pris.
Vill man istället ha lite mer grå toner så kan man välja så här! Kanske istället ta några fler av kudden till höger i skuren sammet!
Det var några kombinationer men det finns så mycket nya kuddar att kombinationerna är oändliga!











