Extra fint kit!


Detta blev min present till mig själv! Klänning, skor och väska! Love it. Älskar det A-skurna, en modell som passar mig fint!

IMG_5584

Även skor och väska från Michael Kors. Detta blir ett jättetufft kit, och skor med klack i svart har jag om jag skulle vilja ha det till i stället! Gillade den sportiga looken med sneakers till och med guld och vitt så kan jag även ha min fina ryggsäck från Michael Kors!

IMG_5583

Ser nu att väskan ligger upp och ner eftersom Michael Kors märket är på andra sidan! Älskar den för den kommer bli så användbar både på sommar och vinter eftersom den är två färgad och en lite tuffare modell!

IMG_5582

Bra start på en fredag!

Mattan som är en av mina favoriter kommer från Christian Lacroix och den hittar ni i vår webshop HÄR

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.