Ny dag nya utmaningar! I dag har jag tänkt att fylla på webshoppen ytterligare, ni har väl inte missat att vår webshop är helt ny! Nu skall jag bara fylla på med mera produkter allt eftersom, i denna veckan kommer jag lägga in flera Pernilla Wahlgren klänningar men alla kommer inte nu i september, men jag kommer ändå lägga in dem så att ni kan handla för förra säsongen tog alla klänningar slut så det gäller att vara tidigt ute. Samma sak gäller naturligtvis med de fantastiskt fina ponchos som kommer! Så håll utkik i webshoppen!
Just nu ligger dessa klänningar inne Breezy Batwing i tre olika färger, denna säsong är dessa klänningar helfodrade! Superfina! För er som köpte en förra säsongen så är klänningen identisk i passform och längd! Ni hittar den HÄR
Välkomna in att titta i min nya webshop, här finns det mycket bättre bilder än i den tidigare och jag kommer naturligtvis lägga in mycket nya produkter hela tiden!
Hej Åsa,
Nej tyvärr inte ännu! 🙂
Jag längtar också efter att dom skall komma!
MVH
Berith