Jag har snart inga mer superlativ kvar för Pernilla Wahlgrens otroligt vackra känningar! Jag älskar varenda en av dom! Nu har då äntligen Colourful Short Dress här och den är inget undantag! Helt ljuvlig perfekt passform och lagom lång! Ni hittar denna ljuvliga klänning HÄR
Vi har självklart packat paket hela dagen så alla som gjort en förbokning på denna klänning kan vänta sig ett fint paket! Ni kommer bli så nöjda!
Jag har en medium på bilden och är 173 cm lång. Jag brukar alltid ha medium och detta är inget undantag! Underbar…….
När jag provat klänningen så kastade jag på mig mina löpar-kläder och gav mig ut i den tryckande hettan på en liten löptur med tanken att det är bättre att ta en liten runda än ingen runda alls! 
När jag kom hem från löpningen så stod den här och väntade på mig i kylen. Först lite stretch och sedan sushi!

Nu skall jag fortsätta på mitt projekt att organisera mitt kontor till perfekt ordning! Jag lägger 1 timma varje kväll på att organisera och många bäckar små….som man säger! Annars verkade jobbet så gigantiskt! 🙂
Hoppas ni får en fin kväll i sommarvärmen!


