Träning, träning, träning. Nu har jag fokuset inställt på mina dagliga promenader. Sitter här nu med en välförtjänt cappuccino och en tallrik med skivat äpple. Den här tiden på året finns mitt favoritäpple alla kategorier, Ingrid Marie! Typiskt juläpple eller vinteräpple!
Blev en promenad på drygt 10 kilometer och jag känner mig pigg och full av energi just nu!
Detta är dagens dåliga mobilkamera bild innan jag gav mig i väg i morse! Nu är det gjort och jag kan ägna dagen åt precis vad jag vill!

I dag har jag även öppnad dagens paket i min adventskalender som Stefan så snällt gjort till mig! I dagens paket fick jag smink, en highlighter!
I går kväll hann jag med att göra lite godis som jag skall färdigställa idag. Det som blev klart var chokladbollar med rosa socker och Rocky Roads, samt en smet till Bounty men dom skall färdigställas i dag för det fanns det inte tid för i går!
Hoppas ni får en fantastisk lördag!

