Vi kör en kampanj på de sista Circle of Trust jeans, jacka och tröjor så här innan jul! Ni har tre dagar på er att shoppa, och ni kan naturligtvis byta om det inte passar! Ni får 20% på ordinarie priser och så långt lagren räcker. Kampanjen håller på t o m tisdag den 10/12!
Circle of trust har riktigt coola kläder ! Här kommer de jag har i butiken just nu!
Tröjorna är oversize men det är inte mycket skillnad på dem i small-large, så där har det egentligen ingen betydelse vilken storlek man tar, jag kan nämligen inte ens se att det skiljer 1 cm mellan dom men dom kommer definitivt att passa oavsett om du är small eller large, och det är en oversized tröja!
Här nedan ser ni mig i detta kit, och det sitter verkligen perfekt, jeansen har massor av strech i sig men sitter superskönt på. Faktiskt dom skönste jeansen jag någonsin haft, mycket skönare än pleasejeans p g a strechen för er som prövat dem!
Här nedan med svarta LdiR boots!
Denna bilden med långa höga grova boots med dragkedja i bak!
Jackan är sydd med jeanssömmar i riktigt tjockt och skönt collegetyg i 100% bomull! Superskön nu på den kalla delena av året att ha som ett set, och till sommaren kan man använda den som ytterjacka!
Jeansen har många fina detaljer som gör dom till mer än ett par vanliga jeans! Passa på nu att köpa julklapp till någon du tycker om eller varför inte ett mjukt paket till dig själv!