Fina kit av kuddar med 50% rabatt!


Tänkte jag skulle göra förslag på fina kudd-kit som ni hittar i vår OUTLET med 50%. Vi har nämligen startat en OUTLET I vår webshop där vi säljer ut Designers Guild kuddar, överkast, doftljus, plädar, necessärer med 50% rabatt. Det är superfina kuddar men då vi håller på med en stor lagerrensning för att vi byter lager så måste vi sälja ut en helt del. Så passa på vill jag säga för detta erbjudande kommer inte igen.

Här kommer tre kuddar som skulle bli helt underbara tillsammans i en soffa! Det jag har fokuserat på är storlek och att jag har tagit upp det svarta som finns i den stora blommiga kudden, som också finns i vingarna på den lilla. Superfint att mixa dels olika storlekar!

Denna stora kudde i siden är en av de vackraste. Att det dessutom är svart i gör att den blir inte bara gullig med rosa, utan den tillför verkligen något och har du lite svart i din inredning så är denna perfekt.

Kudden här nedan som heter Pugin är en helt underbar kudde i skuren sammet som är helt fantastisk och i rutorna är det silver i botten.

Vi tar ett kit till! Vill man få in rött i sin inredning så finns det just nu kuddar i vår OUTLET som är helt outstanding! Dessa två här nedan kan man med fördel också kombinera med kudden här ovan som heter PUGIN för som ni ser har den lilla kudden både färgen fuchisa och rött i sig.

Sedan finns det en extra lyxig kudde med två sidor av skuren sammet och vingar av siden och det är denna skönhet.

…och så här ser den ut på baksidan. Det är verkligen två underbart vackra kuddar i en enda! Bara att vända sida efter humör. Skall du ha in rött i inredningen Köp dessa för de kommer inte igen och absolut inte med 50% rabatt!

Om vi skall göra ett vackert set med lite mer neutrala kuddar i svart och vitt så har jag flera underbara kuddar! Dels har vi denna som heter Varese Chalk och har en sida i färgen chalk och en i färgen graphite, och dessutom vingar sidentyget Franchini i svart/vitt.

Att lägga till en stor kudde med ett mönster i graphite och svart blir superfint!

..och sedan addera en liten kudde som heter Joduri och har två vackra sidor som ser ut så här! Mixen blir fantastisk!

Vil ni istället ha lila så har vi detta fina set!

Vill ni ha helt neutrala kuddar i svart vitt så finns det ännu ett fint alternativ med tvåsidiga kuddar i vitt, grått och svart! Där kan man med fördel välja några av samma sort och vända några med den randiga sidan ut, och några med den vackra sidan med skuren sammet utåt. Superfin och dessa kuddar är i storlek 45x60cm. Som vanligt så ingår det alltid innerkuddar i dun till våra kuddar och det är inkluderat i priset så nu när vi har 50% så blir det fantastiska priser.

Detta var några av de vackra set ni kan göra, men det finns många många fler. Gå in och ta en ordentlig titt och ta en av kombinationerna ovan eller bli inspirerad och välj ut en egen! Ni hittar vår OUTLET HÄR.

Vi har även en vårkampanj med 25% på mattor från Designers Guild just nu så missa inte heller detta erbjudande!

 

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.