OUTLET påfyllning 40-50% rabatt!


Detta inlägg innehåller läkar i samarbete med prettyhome.se

I går kväll fyllde jag på vår OUTLET lite ytterligare! Där hittar ni nu kuddar och plädar 40-50% REA.

Nu har jag fyllt på med dessa underbara kuddar och varför inte i kombination! Underbara blå toner, och det finns även en pläd i turkosblått som skulle bli jättefin till!

Sedan har jag även lagt in denna underbara kudde med digitalttryck på sidentyg och sedan borderat på vissa delar av blommorna så det blir som higlights! Underbar!

Denna fantastiska kudde i lila toner går inte av för hackor. Så vacker och så många vackra toner i en och samma kudde! Som ett smycke!

En av mina abosluta favoritkuddar som kommer direkt från vår syateljé är denna underbara sittkudde i ett helt fantastisk tyg av skuren sammet! Den är verkligen ett smycket och man behöver så klart inte ha den som sittkudde utan den skulle bli ett smycke i vilken fåtölj eller soffa som helst!

Jag älsakar denna kudde, jag tycker den är SÅ vacker!

Hoppas ni hittar något fint i vår OUTLET som kan förgylla ert hem eller bli en fin present till någon ni tycker mycket om!

Lämna en kommentar

Din e-postadress kommer inte publiceras. Obligatoriska fält är märkta *

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.