Det finns en färg på väska som jag inte har, och det är rosa! Har tittat många gånger på just den färgen och jag tänker att nu till sommaren vore det roligt!
Jag har många fina väskor och jag älskar att kunna ta en väska beroende på vad jag valt för klädsel och just på sommaren har man ofta lite färg.
De väskor jag nu har spanat in ser ut så här!
Denna vackra rosa väska ovan här hittar ni HÄR Vill man ha en mindre och lite mer lyxig väska så finns den HÄR
Jag har även spanat in en vit klänning som jag skulle vilja ha men vi får ser, får nog bygga ihop ett set först för att se att jag skulle kunna ha den till tillräckligt många outfits! 🙂
Nu skall jag gå ut med mammas vovve och sedan blir det hårt arbete i trädgården igen och i eftermiddag så styr jag kosan hem igen!

